Dlaczego warto wybrać znicz solarny?

mar 06 2023

Kiedy myślimy o zniczach nagrobnych, często myślimy o klasycznych świecach woskowych, które służą swojemu celowi tylko przez krótki czas. Jednak znicz może być również przyjazny dla środowiska i zrównoważony. Znicze solarne Vestina są atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją trwałość, mają wiele innych pozytywnych cech, które są powodem, dla którego coraz więcej osób podejmuje decyzję o ich zakupie.
Znicz solarny działa z pomocą energii słonecznej i w ten sposób pali się znacznie dłużej niż tradycyjne świece parafinowe. Posiada panel słoneczny na pokrywie, który zasila świecę za pomocą światła słonecznego, dzięki czemu może ona palić się nieprzerwanie przez kilka lat.
Znicz solarny Vestina będzie się palić do 1000 dni i nocy - prawie 3 lata.
Niezależnie od tego, czy jest wietrznie, pada deszcz czy śnieg, poradzi sobie w każdych warunkach pogodowych.

 

Przyjazny dla środowiska i użytkownika
Aby nie obciążać dodatkowo środowiska poprzez zakup wkładów, znicz solarny Vestina został zaprojektowana właśnie z myślą o tym. Wykonany jest w 100% ze szkła nadającego się do recyklingu. Jako ciekawostkę można podać fakt, że na jeden znicz solarny Vestina trzeba by zapalić aż 143 wkłądy prafinowe, gdybyśmy chcieli, aby płomień na grobie palił się przez 1000 dni.
Ponieważ wewnątrz świecy nie ma prawdziwego ognia, jest ona również bardziej przyjazna dla użytkownika, ponieważ zapobiega poparzeniom.

 

Trwały
Znicze solarne Vestina wykonane są ze szkła, dzięki czemu są dodatkowo obciążone i bardziej stabilne. Ponieważ szkło jest bardzo trwałe, wygląd znicza solarnego nie zmienia się przez lata, ale pozostaje w oryginalnym stanie - takim, jak w momencie zakupu znicza
Podobnie jak w wielu innych aspektach życia, jeśli chodzi o znicze nagrobne coraz więcej osób decyduje się również na zakup zrównoważonych produktów, które są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska. Każdy z nas ma możliwość przyczynienia się do ochrony środowiska i lepszej przyszłości. Znicz solarny Vestina to znicz przyszłości, dzięki której dołożysz swoją cegiełkę.

 

mar  06